Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dieta bez wyrzeczeń

Tak wielu ludzi postrzega dietę jako rodzaj kosmicznej kary za brak idealnego ciała. Wierzą, że cieszenie się jedzeniem jest dla nich w jakiś sposób złe, co nie może być dalsze od prawdy. Jeśli chcesz być całkowicie szczery wobec siebie, jeśli chodzi o dietę, nie chodzi o rezygnację z jedzenia lub smaku; chodzi o odkrywanie nowych potraw i smaków. Przynajmniej tak jest dla tych, którzy naprawdę kochają jedzenie i przygodę.

Istnieje wiele przypraw, które mogą sprawić, że nawet najsmaczniejsze potrawy będą nieco ekscytujące. Ryby i kurczaki to popularne produkty dietetyczne, ponieważ jest to chude mięso. Jednak dodanie odrobiny czarnej przyprawy to świetny sposób na dodanie do posiłku odrobiny ponczu, który sprawi, że będzie smakował wyśmienicie, bez obciążania kalorii sosami marynaty lub moczenia w maśle przed pieczeniem. Nie musisz na tym poprzestać. Przyprawy włoskie mogą również dodać smaku Twojej kuchni bez dodawania dodatkowych kalorii, których tak naprawdę chcesz się pozbyć z posiłku.

Przyprawy w diecie

Istnieją różne rodzaje przypraw, które sprawdzą się w tym przypadku. Wiele wspaniałych przypraw do kurczaka to również świetne dodatki do kurczaka, które znajdą się w sałatkach na zdrowsze lunche lub wrapy do sałatek. Ziarna są dobre dla Ciebie, gdy koncentrujesz się na pełnych ziarnach. Są one dość często głównym źródłem błonnika w diecie i potrzebujesz błonnika prawie tak samo, jak potrzebujesz wody. W każdym razie proste rzeczy, które urozmaicają ten sam stary lunch, mogą mieć ogromny wpływ na radość z jedzenia.

Możesz nawet cieszyć się okazjonalnym smakołykiem podczas diety, o ile robisz to oszczędnie. Kluczem podczas odchudzania jest nauczenie się odpowiednich porcji i umiarkowanego pobłażania. Na rynku można znaleźć wszystkie rodzaje deserów o niskiej zawartości cukru lub węglowodanów, którymi można się delektować oszczędnie. W niektórych przypadkach możesz nawet znaleźć cukierki bez cukru lub niskokaloryczne, ale należy pamiętać, że kalorie, szczególnie w przypadku słodyczy, które nieświadomie jesz, szybko się sumują i musisz zwracać szczególną uwagę na te rzeczy, które wkładasz do ust.

Nie rezygnuj ze smaku będąc na diecie

Chodzi mi w tym wszystkim o to, że nie musisz rezygnować ze smaku, aby być na diecie. Możesz żyć bez masła; na rynku jest wiele zamienników, które są dość godne uwagi. Ale przyprawy to świetny sposób na dodanie dużo smaku przy odrobinie wysiłku z Twojej strony.

Desery są również świetne i można znaleźć wiele dipów i sosów, które można przygotować z majonezem beztłuszczowym lub niskotłuszczowym lub kwaśną śmietaną, aby zmniejszyć o kilka dodatkowych kalorii podczas procesu odchudzania.

Te dipy i sosy, w połączeniu z warzywami, mogą być świetnym zamiennikiem tych chipsów i dipów, które tak bardzo kochamy i często brakuje nam na diecie. Ogórki, zielona, ​​czerwona i żółta papryka, brokuły i paluszki z marchewki mają przyjemny chrupiący smak, który w połączeniu z dobrym niskotłuszczowym dipem może pomóc wyleczyć bestię z pragnienia tłustych chipsów, które często pojawiają się na diecie.

Dieta – przekąski na diecie

Jeśli uważnie obserwujesz swoje kalorie podczas posiłków, powinieneś być zachwycony wiedząc, że istnieje wiele małych przekąsek, które są pakowane w paczkach niskich kalorii. Oznacza to, że możesz od czasu do czasu rozkoszować się smakołykami, które kochasz najbardziej, bez poświęcania wszystkich wysiłków związanych z dietą.

Te opakowania z przekąskami stały się jednym z najlepszych chwytów marketingowych od czasu wynalezienia dietetycznej coli. Wszyscy chcemy korzyści z utraty wagi i chętnie przyznamy, że gdyby to był prosty proces, wszyscy bylibyśmy szczupli. Jednak posiadanie czegoś takiego jak te sto kalorii przekąsek, które pomogą ci przetrwać najgorsze zachcianki, może oznaczać różnicę między sukcesem a porażką diety. To zdecydowana różnica w starym sposobie odchudzania i nowym sposobie odchudzania bez poświęcania smaku.

artykuły online i kalkulatory na: wieszdoskonale.pl  © 2024. All Rights Reserved.